ONLY - SOFT 2010, BİLGİ YÖNETİMİ İŞ ÇÖZÜMLERİ YAZILIM UZMANLIK FUARI,ERP,CRM,iş çözümleri,bilgi yönetimi,yazılım uzmanlık,kobi çözümleri,yazılım fuarı,software fuar,yazılım konferansı,yazılım paneli,software konferans,istanbul yazılım,software, software expo, software exhibition, onlysoft, software event, software conference, turkey software, istanbul software, software fair, software show, business solution, information management
    Tureksten Mesaj
    Onlysoft Hakkında
    Geçen Yıl
    Onlysoft International
    Katılımcı Profili
    Ziyaretçi Profili
    Neden Onlysoft?
    Onlysoft Etkinlikleri

Onlysoft 2010 Fuarını başarı ile tamamladık.

Onlysoft 2010 yazılım sektörünü kapsamlı bir şekilde bir araya getiren ve fuar çatısı altında toplayan ilk organizasyon oldu.

Tureks olarak ilerki yıllarda Onlysoft’ u dünya çapında bilinen ve ilgi gören bir organizasyon olarak konumlamak istiyoruz. Bu amaç için önemli bir adım atmış olmaktan dolayı büyük mutluluk ve heyecan içindeyiz.

Onlysoft’un ilk yılında yurtiçi ve yurtdışından yoğun ziyaretçi katıldı. Ziyaret eden herkesin konu ile ilgili ziyaretçi olduğunu ve katılımcılar ve ziyaretçilerin fuardan memnun ayrıldıklarını gözlemledik. Fuar da katılımcılara yönelik yaptığımız anket ve görüş alışverişlerinin sonucunda çok olumlu dönüşler aldığımızı sizlere bildirmekten mutluluk duyuyoruz.

Desteklerinizle Onlysoft fuarını istikrarlı bir şekilde sürdürmeyi, beraber büyütmeyi ve daha büyük organizasyonlarda tekrar birlikte olmayı diliyoruz.

27-29 Ekim tarihleri arasında Onlysoft 2011 2. İnternet Dünyası & Yazılım Uzmanlık Fuarında görüşmek üzere

Teşekkürler…

N.Nergis Aslan

“BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ (TOBB) İZNİ İLE DÜZENLENMEKTEDİR”
ONLYSOFT 2010 | Tureks Uluslararası Fuarcılık | Tüm Hakları Saklıdır. Copyright© 2009 Designed by MEDYATÖR| All Rights Reserved