ONLY - SOFT 2010, BİLGİ YÖNETİMİ İŞ ÇÖZÜMLERİ YAZILIM UZMANLIK FUARI,ERP,CRM,iş çözümleri,bilgi yönetimi,yazılım uzmanlık,kobi çözümleri,yazılım fuarı,software fuar,yazılım konferansı,yazılım paneli,software konferans,istanbul yazılım,software, software expo, software exhibition, onlysoft, software event, software conference, turkey software, istanbul software, software fair, software show, business solution, information management
    Tureksten Mesaj
    Onlysoft Hakkında
    Geçen Yıl
    Onlysoft International
    Katılımcı Profili
    Ziyaretçi Profili
    Neden Onlysoft?
    Onlysoft Etkinlikleri
Tureks Uluslararası Fuarcılık Türkiye'de uzun yıllardır fuarcılık sektöründe faaliyet gösteren bir ekip tarafından kurulmuş olup, fuar düzenleme yetki belgesine sahip bir kuruluştur. Tureks Uluslararası Fuarcılık alıcı ve satıcıları bir araya getirdiği yeni projelerle fuar deneyimlerini arttırmaya devam ettirmektedir.

Yurtiçindeki başarılı fuar organizasyonlarının yanı sıra, Tureks, 2004 itibari ile Türkiye'deki seçkin firmaları yeni pazarlara taşımak ve pazar paylarını arttırmalarına katkıda bulunmak amacıyla yurtdışı fuar projelerine hız vermiştir.

Tureks, sektörel fuarlarda verdiği hizmet kalitesi, fuarların başarısı ve müşteri memnuniyeti ile fuarcılık sektörünün saygın firmaları arasındadır.

Uzman Kadromuz. .. Tureks, tamamı fuar konusunda deneyimli uzman bir kadro ile hizmet vermektedir. Teknik hizmetler, satış, halkla ilişkiler, idari işler, muhasebe ve yönetim birimleriyle başarılı organizasyonlara imza atmaktadır.

Veri Bankamız... Fuar organizasyonlarını stratejik bir planlama ile hazırlayan Tureks' in Türkiye de ki tüm sektörlere yönelik zengin bir veri bankası vardır. Tureks, bu zengin veri bankasını sürekli geliştirmekte ve güncel tutmaktadır.

Profesyonel Destek... Tureks, katılımcı ve ziyaretçilere fuarla ilgili ihtiyaç duydukları her konuda profesyonel destek sağlayan altyapı ve hizmet ağına da sahiptir.

Misyonumuz Tureks Uluslararası Fuarcılık, yurtiçi ve yurtdışında düzenlediği sektörel fuarları ve bu fuarların gerektirdiği diğer hizmetleri müşterilerine, çalışanlarına, iş ortakları ve topluma değer katarak sunmayı hedeflemektedir.

Vizyonumuz Tureks Uluslararası Fuarcılık, kendisini geliştirerek fuarcılık sektörüne, müşterilerine, ülke ekonomisine katkıda bulunan ve sürdürülebilir kalkınmayı destekleyen global bir şirket olmayı hedefler.
“BU FUAR 5174 SAYILI KANUN GEREĞİNCE TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ (TOBB) İZNİ İLE DÜZENLENMEKTEDİR”
ONLYSOFT 2010 | Tureks Uluslararası Fuarcılık | Tüm Hakları Saklıdır. Copyright© 2009 Designed by MEDYATÖR| All Rights Reserved